wersja testowa serwisu

Zniszczył ladę wystawową w lokalu gastronomicznym. Wandal zatrzymany przez policję

266-120107
fot. KPP w Bełchatowie

Za uszkodzenie mienia odpowie zatrzymany przez bełchatowskich policjantów 23-latek. Mężczyzna zniszczył ladę wystawową w lokalu gastronomicznym. Wartość strat oszacowano na 2000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

14 września 2020 roku, po południu mundurowi otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który swoją agresję wyładował w jednym z lokali w mieście, niszcząc ladę wystawową. Na miejscu policjanci ustalili, że około godziny 13.30 do baru wszedł młody mężczyzna, który był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie. Z jego zachowania wynikało, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kiedy pracownicy poprosili go o opuszczenie lokalu młodzieniec swoją złość wyładował na ladzie wystawowej. Po ataku agresji uciekł z baru.

Policjanci ustalili wygląd sprawcy oraz kierunek jego ucieczki. Po dwóch godzinach poszukiwań 23-latek wpadł w ręce mundurowych. Policjanci namierzyli go ta terenie miasta. Bełchatowianin notowany za inne przestępstwa, po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie tym razem usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

źródło: KPP w Bełchatowie